Pozycjonowanie stron

Doświadczona agencja SEO

10

lat doświadczenia w pracy przy projektach SEO

SEMads oferuje pozycjonowanie stron internetowych, które jest w dzisiejszych czasach niemalże obowiązkiem firm, sklepów internetowych i przedsiębiorców, którzy chcą wyróżniać się na tle konkurencji. Dzięki szeregowi skomplikowanych i dobrze zaplanowanych działań pracownicy firmy są w stanie doprowadzić do tego, że określone witryna będzie znajdowała się wysoko wśród wyników w wyszukiwarce, zapewniając klientowi prestiż, kontakt z potencjalnymi klientami i wzmożony ruch na stronie, który z powodzeniem można monitorować, aby wdrażać coraz nowsze rozwiązania.

W ramach usługi pozycjonowania strony internetowej otrzymasz:

Optymalizacja strony/sklepu

Wprowadzimy zmiany w kodzie Twojej strony lub przygotujemy dokument z wytycznymi dla Twoich programistów.

Linkbuilding

Przeanalizujemy Twój profil linkowy i pozyskamy linki wysokiej jakości z różnych źródeł.

Strategia Contentowa

Zadbamy aby Twoje strony ofertowe/produktowe były atrakcyjne pod kątem treści.

Keywords Research

Słowa kluczowe nie będą ograniczone, działy szeroko w celu zwiększania ruchu i konwersji.

Analityka

Comiesięczny raport oraz cykliczne spotkania związane z widocznością i skutecznością działań.

UX/UI

Pracując nad Twoją stroną zadbamy o dobre praktyki mające wpływ na sprzedaż.

250+
zadowolonych klientów
35000+
wypozycjonowanych słów
300+
zrealizowanych projektów
6+
zdobytych nagród

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Opłata za pozycjonowanie strony to kwestia indywidualna, ponieważ usługa jest zależna od wielu najróżniejszych czynników. Podczas szacowania kosztów pod uwagę brane są zarówno budowa strony, jak i treści, jakie się na niej znajdują. Bardzo ważną kwestią jest sama branża, której dotyczy strona, oraz jej konkurencyjność w sieci. Pozycjonowanie stron z niszowymi usługami czy treściami, które dopiero zaczynają cieszyć się popularnością, jest tańsze niż w przypadku firm mających potężną konkurencją. Cena zależna jest również od trudności słów i fraz kluczowych, jakie trzeba zastosować w danym przypadku.

Strony ofertowe

od 999zł /miesięcznie
 • wstępny audyt seo strony
 • dobór słów kluczowych
 • konfiguracja analityki
 • przygotowywanie treści
 • linkbuilding
 • comiesięczne raporty

Sklepy internetowe

od 1999zł /miesięcznie
 • wstępny audyt seo strony
 • dobór słów kluczowych
 • konfiguracja analityki
 • przygotowywanie treści
 • linkbuilding
 • comiesięczne raporty

Pozostałe

wycena indywidualna
 • wstępny audyt seo strony
 • dobór słów kluczowych
 • konfiguracja analityki
 • przygotowywanie treści
 • linkbuilding
 • comiesięczne raporty

Co mówią o nas nasi klienci?

Co to jest i na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

W dzisiejszych czasach niemalże wszyscy internauci poszukują w sieci informacji na temat interesujących ich usług czy produktów. Internet stanowi również źródło wiedzy na najróżniejsze tematy, a wpisywanie konkretnych fraz w wyszukiwarce bardzo szybko pozwala odnaleźć konkretne witryny internetowe. Pozycjonowanie stron, zwane również SEO (skrót od angielskiego określenia Search Engine Optimalization), to szereg działań, które korzystnie wpływają na widoczność konkretnej strony w wyszukiwarce. Kiedy użytkownicy wpisują interesującą ich frazę w wyszukiwarce, ta natychmiast wyświetla tysiące propozycji pasujących do podanej frazy.

Algorytmy Google podsuwają wówczas strony, które najbardziej odpowiadają zapytaniu. Zwracają one jednak również uwagę na szybkość ładowania, bezpieczeństwo witryn oraz ich użyteczność. Tą przyśpieszoną weryfikacją zajmują się tak zwane roboty indeksujące Google, a przez to na najwyższych miejscach znajdują się strony, które nie tylko mają szansę przydać się użytkownikom, ale również są zoptymalizowane pod kątem robotów indeksujących. Pozycjonowanie strony sprawia, że przez określone działania jest ona windowana na wyższe miejsce, a w związku z tym odwiedza ją więcej osób i cieszy się ona popularnością. 

Samo pozycjonowanie jest skomplikowanym procesem wymagającym regularności i nieustannej aktualizacji, a pierwszym etapem jest w tym wypadku wybór określonych słów kluczowych, które powinny doprowadzić internautów właśnie do tej konkretnej strony. Kolejnymi krokami są edycja kodu źródłowego oraz tak zwany link building, czyli pozyskiwanie linków zewnętrznych. Dzięki pozyskiwaniu linków zwrotnych dana strona jest bardziej widoczna przez algorytmy wyszukiwarek, a wprowadzane na bieżąco poprawki pozwalają wyprzedzać konkurencję, która bardzo często korzysta z podobnych metod. 

Dobór odpowiednich słów kluczowych jest o tyle ważny, że strona pozycjonowana pod nieodpowiednie słowa zupełnie nie będzie pełniła swoich funkcji i z pewnością nie przyciągnie kolejnych zainteresowanych treściami czy też produktami i usługami. Nie mogą być one zbyt ogólne, a pojedyncze wyrazy przekształcane są we frazy, jakich internauci mogą używać w wyszukiwarkach. Nie mniej ważne w tym wypadku jest tworzenie nagłówków, meta opisów, stosowanego contentu pod SEO, optymalizacja wszelkich elementów czy też pozycjonowanie grafik. Dopiero tak szeroko zakrojone działania są w stanie realnie wpłynąć na popularność strony.

Pozycjonowanie stron w sieci – co daje i jakie efekty można uzyskać?

Nie sposób przecenić wpływu, jaki pozycjonowanie stron w sieci ma na ich funkcjonowanie. Pozwala usystematyzować wszelkie działania i sprawia, że nie są one chaotyczne. W rezultacie ryzyko wystąpienia niepożądanych błędów jest znacznie mniejsze, a oczekiwane efekty są widoczne znacznie szybciej. Jakie to efekty? Pozycjonowanie stron, o ile tylko jest prawidłowo przeprowadzone, dopasowuje daną stronę do konkretnych fraz wpisywanych w wyszukiwarkę i sprawia, że witrynę odwiedzają ludzie zainteresowani konkretnymi usługami, treściami czy produktami, a więc potencjalni klienci. 

Wielkie znaczenia ma również to, że strona widniejąca wysoko w wyszukiwarce ustawia daną firmę wysoko i pozwala konkurować z liderami w danej branży. Warto w tym miejscu podkreślić, że badania wykazują, iż internauci poszukujący konkretnych stron najczęściej zwracają uwagę wyłącznie na kilkanaście pierwszych propozycji. Widoczność w wyszukiwarce jest więc kluczowym elementem pozwalającym na skuteczne prowadzenie biznesu i przyciąganie nowych klientów. Żaden przedsiębiorca czy twórca nie osiągnie sukcesu w branży, jeśli nikt nie będzie o nim wiedział lub nie będzie w stanie go znaleźć w sieci. 

Efektywne pozycjonowanie poprawia ruch na stronie internetowej i zapewnia prestiż dzięki wysokim pozycjom, a z kolei prawidłowa optymalizacja bazująca na wartościowych treściach zapewnia długotrwały efekt podtrzymywany na bieżąco przez wprowadzanie poprawek. Nie bez znaczenia jest to, że koszty pozycjonowania, które niejako staje się naturalną i nienachalną reklamą, są znacznie niższe niż promowanie firmy w innych mediach. W tym wypadku najlepszą reklamą jest fakt, że strona wyświetla się wysoko na liście tysięcy innych stron o podobnej zawartości. 

Kolejnym efektem pozycjonowania stron w sieci jest możliwość sprofilowania targetu danej firmy poprzez weryfikację użytkowników i określenie grupy docelowej, co ułatwia komunikację właśnie z tymi użytkownikami, którzy mają największą szansę stać się klientami firmy. Wszystkie te działania połączone ze sobą i prowadzone przez doświadczonych ekspertów, doprowadzają do realizacji strategii marketingowej zgodnie ze ściśle określonym planem, doskonalenia wszelkich działań marketingowych, a finalnie do rozwoju biznesu. Z kolei profesjonalne narzędzia oraz programy pozwalają monitorować jakość i efekty pozycjonowania na bieżąco. W rezultacie można na przykład dowiedzieć się, jakie frazy wpisywane są przez internautów najczęściej, zanim w końcu znajdą się na stronie docelowej.

Opłata za pozycjonowanie strony w Google – cena i koszt usługi

Warto pamiętać o tym, że pozycjonowanie to proces wymagający stałości, regularności i określonych poprawek wprowadzanych na bieżąco, a w związku z tym trudno określić, jak długo potrwa. Zwieńczeniem podstawowych działań podczas pozycjonowania stron jest uzyskanie wysokiej pozycji po wpisaniu określonych fraz kluczowych w wyszukiwarce. Nikt jednak nie jest w stanie z góry określić, kiedy to nastąpi. Dlatego też najwygodniejszym rozwiązaniem dla osób dbających o rozwój biznesu i pragnących popularności w sieci jest wykupienie abonamentu w profesjonalnej firmie zajmującej się pozycjonowaniem stron. 

Podpisanie umowy zakładającej stałą miesięczną opłatę jest o tyle komfortowe, że obie strony mogą zająć się swoją pracą bez obaw, że proces się przeciągnie, a zaplanowane na wstępie wydatki będzie trzeba zwiększyć, aby osiągnąć cel. Cena miesięcznego abonamentu, dzięki któremu właściciel strony nie będzie musiał wykonywać żadnych dodatkowych działań wpływających na jej widoczność, jest zależna od wymienionych wyżej czynników. Warto jednak podkreślić, że koszty te generują nowe dochody, ponieważ sprawiają, że strona jest coraz częściej odwiedzana przez potencjalnych klientów. 

W wielu branżach okazuje się, że koszty przeznaczone na pozycjonowanie stron zwracają się z nadwyżką po pewnym czasie, kiedy cel zostanie osiągnięty. Pozycjonowanie stron stanowi więc jak najbardziej opłacalną inwestycję pozwalającą na rozwój biznesu. Jest też o wiele korzystniejszą pod względem finansowym opcją niż kupowanie reklam w telewizji, radiu czy miejscach publicznych.

Pozycjonowanie stron internetowych – oferta | Agencja marketingowa SEMads

SEMads to agencja marketingowa tworzona przez pasjonatów online marketingu, którzy mogą pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w branży. Pracownicy agencji dokładają wszelkich starań, aby podchodzić indywidualnie do każdego zlecenia i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Celami agencji są jednak zawsze zwiększanie sprzedaży oraz ilości transakcji w sklepach internetowych, a także ruchu na stronie internetowej. Na przestrzeni kilku lat swojej działalności firma nawiązała współpracę z wieloma kontrahentami, wśród których znajdują się nie tylko lokalni usługodawcy czy sklepy internetowe, ale również rozpoznawalne na całym świecie marki.

SEMads zajmuje się szeroko zakrojonymi działaniami mającymi na celu zwiększenie popularności danej strony internetowej, a tym samym zapewnia klientom rozwój, prestiż na tle konkurencyjnych firm oraz możliwość pozyskiwania nowych klientów. Wśród usług firmy znajduje się analityka internetowa, która pozwala weryfikować konkretne działania pod kątem ich efektywności, gromadzić dane i optymalizować wszelkie działania w sieci. Analiza zachowań użytkowników internetu pozwala budować procesy decyzyjne, a następnie wdrażać efektywne rozwiązania. 

Firma przeprowadza również niezwykle cenione i popularne kampanie Google Ads, które są programem reklamowym firmy Google. Reklamy internetowe tego rodzaju pozwalają dotrzeć z własną ofertą do osób, które aktualnie są zainteresowane określoną tematyką. Dzieje się tak, ponieważ płatne reklamy wyświetlane są użytkownikom, którzy wcześniej wyszukiwali usługi czy produkty o podobnej tematyce. Tak skonfigurowana reklama pozwala docierać do osób, w przypadku których prawdopodobieństwo skorzystania z określonych usług jest największe. Połączenie analizy internetowej, kampanii Google Ads, pozycjonowania stron internetowych, optymalizacji konwersji oraz marketingu społecznościowego w wykonaniu SEMads gwarantuje klientom firmy możliwość zaistnienia w sieci, oraz znacznie szybszy rozwój.