Referencje

Rozpoczynając współpracę, nasza sprzedaż internetowa stanowiła tylko niewielką cześć ogólnego przychodu firmy, zaś reklamy płatne oparte głównie o działania powiązane z naszym brandem. Widząc potencjał kanału online, którego znaczenie w okresie pandemii wzrosło jeszcze bardziej - specjaliści z SEMads przebudowali całkowicie strukturę naszej dotychczasowej kampanii, skupiając się na największym wyskalowaniu sprzedaży, przy jednoczesnym wzroście świadomości naszej marki, poprzez stałe docieranie do nowych użytkowników. 

Wojciech Kruk - Prezes Zarządu

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej pracy agencji, która odznacza się rzetelnością i dużym zaangażowaniem w nasz projekt. Bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy, którzy służą zawsze pomocą tylko utwierdził nas w przekonaniu, że powierzenie marketingu internetowego dla marki Bombshe ekspertom z SEMads okazało się słuszną decyzją.

Katarzyna Heider-Pryjma - Założycielka marki Bombshe

Jesteśmy zadowoleni z osiągnietych dotychczasowych wyników kampanii. Podjęte działania w zakresie pozyskiwania wartościowych zapytań ofertowych poprzez kamaonie, wpisują się w nasze oczekiwania pod kątem realizacji wyznaczonych KPI. Wartością dodaną agencji jest także merytoryczne wsparcie, przejrzyste raportowanie oraz dobry kontakt na każdym etapie realizacji.

Katarzyna Skonieczna - Kierownik marketingu

Polecamy SEMads jako rzetelnego partnera w prowadzeniu płatnych kampanii w Google - ich wiedza, zaangażowanie i podejście do klienta stanowią wartość dodaną dla każdej firmy, poszukującej niezawodnego zespołu do obsługi działań PPC.

Marcin Górawski - E-commerce Manager

Pełen profesjonalizm agencji SEMads jest widoczny na kazdym etapie współpracy. Na szczególna uwagę zasługuje sprawna i bezproblemowa komunikacja ze specjalistami, którzy służą wspraciem i odpowiadają na pytania w krótkim czasie. Wysokie zaangazowanie agencji jest widoczne w siąganych wynikach. 

Agnieszka Mielcarek - General Manager, Poland

Prowadzone od poczatku 2021 roki działania z zakresu kampanii linków sponsorowanych Google Ads przynosza comiesięczne, wymierne korzyście w postaci wartościowych zapytań od potencjalnych zainteresowanych. Prace wykonywane są z dużą starannością i terminowością, a specjaliści z SEMads charakteryzują się profesjonalizmem oraz kompeksowym podejściem do wyznaczonych celów.

Kosma Szafraniak - Właściciel

...możemy liczyć na stały, comiesięczny napływ nowych zapytań od potencjalnych Klientów z placówek oświatowych, dlatego pragniemy polecic młody i świetnie działający zespół SEMads, któremu leży na sercu dobro oraz zadowolenie Klienta, a wysokie zaangażowanie przekłada się bezpośrednio na wymierne korzyści ze sprzedaży

Anna Kosińska - Digital Marketing Manager

...rozpoczęlismy od selekcji produktów kluczowych dla nas producentów oraz określenie przy każdym z nich minimalnego jak i docelowego poziomu ROAS. Optymalizacja kampanii pod ustalony zwrot z inwestycji szybko przyniosła pierwsze mierzalne efekty w postaci wzrostu ilości oraz wartości przychodu z reklam. (...) Biorąc dodatkowo pod uwagę, że działamy w branży o bardzo dużej ilości konkurencji pośredniej w postaci wielu znanych sieci aptek, osiągnięte wyniki satysfakcjonują nas tym bardziej i byłby niemożliwe do zrealizowania bez pomocy spejcalistów z SEMads.

Robert Rogulski - Właściciel

...już w pierwszych miesiącach po nawiązaniu współpracy odczuliśmy wyraźną poprawę - nie tylko w samych wynikach, ale i podejściu do nas jako Klienta. Co najważniejsze, przekuło się to również w manacalny sposób na zwiększoną ilość zapytań z sieci o oferowane przez nas usługi. (...) Skuteczne pozycjonowanie agencji SEMads pomaga także w realizacji dalszych celów i rozwijania kolejnych elementów firmy. (...) Uzyskane wyniki to najlepsza rekomendacja, dlatego polecamy wszystkim wykupienie usługi pozycjonowania właśnie w SEMads.pl

Łukasz Rajewski - Prezes zarządu

Specjaliści agencji odpowiedzieli na nasze potrzeby, skupiając się od początku na oszacowaniu minimalnego oraz optymalnego zwrotu z inwestycji i na tej podstawie stworzyli naszą kampanię w google ads od zera. (...) Dzięki przyjętej strategii udało się wyskalować mocniej sprzedaż z kampanii PPC, która urosła prawie dwukrotnie w porównaniu do poprzedniego okresu i nadal utrzymuje tendencję zwyżkową. Z tego tez powodu zdecydowaliśmy się równiez powierzyć w ręce SEMads nasze działania organiczne w Google i pragniemy polecić wszystkim skorzystanie z kompetencji tej agencji w obszarze marketingu internetowego. 

Piotr Mowczun - Właściciel

Rekomendujemy skorzystanie ze wsparcia SEMads wszystkim osobom, które chciałby rozwinąć promocję swoich produktów dzięki Allegro Ads. Odzwierciedlenie w aktualnych osiąganych wynikach sprzedażowych tylko potwierdza, że dokonaliśmy właściwego wyboru. 

Joanna Śniegocka - Właściciel

Najważniejszym krokiem w zaproponowanej przez SEMads strategii marketingowej było skupienie się na działaniach w ramach Facebook Ads. Agencja marketingowa wykorzystała potencjał tej platformy, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów. Specjaliści z agencji opracowali kampanię reklamową, która była precyzyjnie targetowana i dostosowana do profilu naszej idealnej grupy odbiorców.

Michał Malczyński - Prezes zarządu

Sumienność, kreatywność i rzetelność pracowników sprawiły, że zdecydowanie polecamy usługi SEMads każdej firmie, która poszukuje partnera do poprawy swojej widoczności w internecie i przeprowadzenia skutecznych kampanii Google Ads i Facebook Ads.

Paweł Nyka - Właściciel

Zadowalające wyniki, które osiągnęliśmy, są również efektem proponowanych przez nich optymalizacji i kreatywnych rozwiązań. SEMads aktywnie uczestniczyło w procesie twórczym, sugerując nowe pomysły i kierunki działań. Ich gotowość  do wprowadzania odpowiednich zmian i ciągłe monitorowanie efektów kampanii przyczyniły się do znaczącego wzrostu zainteresowania naszą ofertą.

Łukasz Mejza - wlaściciel